ACRA GB6000 - profi běžecký pás s elektrickým náklonem - záruka 36 měsíců !

Kód: AC_05-GB6000
Neohodnoceno
Značka: Acra
24 950 Kč 20 620 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běžecký pás s elektrickým náklonem GB6000 má speciální motor určený pro trvalou zátěž. Rám pásu, běžecká plocha a motor jsou natolik kvalitní, že na ně poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.  Motor tohoto běžeckého pásu je velmi tichý - tišší než např. lednice. Běžecký pás GB6000 je natolik kvalitní výrobek, že jej lze bez omezení používat v posilovnách a fitness centrech, ale i doma. Pohon pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu (viz parametry) a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 1-22 km/hod. Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence. Pás je dále spoustou přednastavených programů s různou intenzitou běhání, úpravami náklonu a tím i intenzity zátěže. Dále je možné naprogramovat si 3 vlastní uživatelské programy, pokud by vám nabídka nevyhovovala.

Běžecký pás je opatřený přijímačem signálu z hrudního pásu, což umožňuje použít analogový hrudní pás na využití HRC programu. Hrudní pás je možné samostatně dokoupit v naší nabídce zboží - jako příslušenství k běžeckým pásům.

LCD display a další vybavení

7" display zobrazuje veškeré potřebné údaje - čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci,úhel náklonu, body fat - množství tělesného tuku a spoustu dalších, které naleznete v návodu.

Další vybavení čítá:

  • 2 reproduktory s možností připojení rádia nebo MP3 přehrávače přes konektor nebo USB výstup.
  • ventilátor pro osvěžení při běhání
  • 2 odkládací schránky na lahev s pitím

Bezpečnost, nastavitelnost

Pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou, která pomocí bezpečnostního klíče umožňuje okamžité vypnutí v případě nutnosti.

Elektrické nastavení úhlu náklonu pásu je v rozmezí 0 - 22 stupňů. Tlačítka jsou umístěná na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání.

Popsané parametry představují běžecký pás jako velmi kvalitní výrobek, srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky. Velmi odolný a elastický třívrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružený na 10-ti místech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře. Navíc má ještě 4 speciální tlumící vložky mezi dopadovou plochou a kovovým rámem pásu, které snižují hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.

Bezproblémová manipulace i uskladnění

Pro uskladnění v omezeném prostoru se dopadová část dá zvednout mezi rukojeti, aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr takto složeného pásu je 78x85 cm. Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej ve "skladovací poloze" celkem snadno přemisťovat.

V případě potřeby je servis zajištěn bezplatným svozem k nám, pás opravíme a doručíme zpět. 

Výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Počet programů: 99
Polohovatelnost: elektricky, 22 poloh
Max. náklon: 11 %
Rychlost: 0-22 km/h
Výkon motoru: 2,25-4,5 kW
Hlučnost: 32-35 dB
Odpružení: 10 bodů + 4 tlumící vložky
Rozměry rozloženého pásu: 191 x 85 x 138 cm
Rozměry se zdviženou plochou : 78 x 85 cm
Rozměry dopadové plochy: 136 x 51 cm
Hmotnost: 99 kg
Nosnost: 180 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Nejoblíbenější značky