Základní druhy koloběžek. Kterou si mám vybrat?

Přemýšlíte nad tím, jaká koloběžka pro vás či vaše dítě bude nejvhodnější?

U nás na eshopu naleznete 4 základní typy koloběžek:

 1. Freestyle koloběžky
 2. Skládací koloběžky
 3. Koloběžky pro děti
 4. Koloběžky pro dospělé

Zamyslete se, pro koho je koloběžka určená a na co ji má dotyčný používat.

 1. Chcete s koloběžkou řádit ve skateparku? Dělat triky nebo prostě se jen pořádně vyblbnout?

  Pro vás budou jasnou volbou freestylové koloběžky, které jsou pro to přímo dělané. Pevná řidítka a desky, gumová kolečka a cool design. U těchto koloběžek se rozhodně nemusíte bát, že se vám po prvním skoku rozlomí vejpůl nebo že vám praskne kolečko. Nebojte se zainvestovat do dražších koloběžek. Tyto freestylové koloběžky jsou navrhovány profesionálními jezdi, kteří přesně vědí, co je potřeba. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž vám dlouho vydrží. Uvidíte, že se vám tato investice mnohonásobně vrátí.
  8280
 2. Máte v plánu koloběžku využívat jako přibližovadlo po městě?

  Mrkněte se na skládací koloběžky, které jsou skvělým dopravním prostředkem ať už pro jízdu do práce nebo do školy. Koloběžku snadno složíte, uklidíte do komory či šatní skříňky a jdete se věnovat svým povinnostem. Skládací koloběžky mají oproti freestylovým koloběžkám větší kolečka, nastavitelnou výšku řidítek a jsou rozkladatelné.

  54955-clim-thumb-xxl-8435371906088-main288-jpg

 3. Hledáte koloběžku pro nejmenší? Co takhle trojkoloběžky?

  Dětské koloběžky jsou skutečně pro ty nejmenší z nás. Častokrát mají dokonce 3 kolečka pro lepší stabilitu, jsou lehké a mají krásný design. Dalším druhem dětských koloběžek jsou koloběžky s velkými, nafukovacími kolečky, stojánkem a ruční brzdou, se kterou se dětem mnohem lépe manipuluje.

  33014

 4. No a co vy dospěláci? Rádi si vyjedete na cyklostezku a chcete zkusit něco nového?

  Koloběžky pro dospělé neustále rostou na své oblíbenosti. Lidé je využívají nejenom jako zdroj zábavy a zdravého životního stylu, ale také jako dopravní prostředek do práce. Tyto koloběžky mají velká kola, téměř jako u klasického jízdního kola, díky čemuž se skvěle hodí na delší výlety. S koloběžkami si nejenom zlepšíte svou fyzickou kondici, ale také si užijete mnoho srandy. Nebojte se zkusit něco nového.

  14394-1

Nejoblíbenější značky