Vážení zákazníci, děkujeme za projevenou důvěru v roce 2019 a těšíme se na další společný rok. Chystáme pro vás mnoho novinek, akcí a zajímavostí. I my, kdo stojíme za Crossathlete.cz, jsme ale jenom lidé, a proto jsme se rozhodli dát si také vánoční prázdniny, dobít baterky a načerpat novou sílu na nadcházející rok 2020. Proto 19.12. 2019 je poslední den, kdy odesíláme objednávky. Objednávky přijaté od 19.12. 2019 do 1.1. 2020 budou odesílány až 2. 1. 2020. Moc děkujeme za pochopení. Přejeme Vám krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a především funkční tělo v roce 2020 :) Tým Crossathlete.cz

LETS BANDS POWERBANDS FLOSS

Kód: 430
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Letsbands
449 Kč 371 Kč bez DPH
Vyprodáno
  • Zlepšete svou regeneraci pomocí Flossingu
  • Pomůcka pro profesionální sportovce, trenéry a fyzioterapeuty
  • Možné používat také pro metodu zaškrcování při silovém tréninku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte pohybliví a bez bolesti díky flossingu: manuálnímu nástroji, který terapeutům a trenérům pomáhá obnovit zdraví pacientů a učinit je ještě silnějšími.

Flossing (Voodoo Flossing) je pomůcka, speciálně navržená tak, aby pomáhala s obnovením ztraceného rozsahu pohybu a regeneraci  při poranění kloubů. Pomocí silné komprese postiženého místa a jeho následného uvolnění výrazně zvyšuje jeho prokrvení, což urychluje regeneraci a pomáhá odstranit otok.

Flossing je možné použít také jako doplněk tréninku pro stimulaci svalového růstu, neboť nedostatečné zásobování svalu potřebnými látkami automaticky zvyšuje intenzitu tréninkových impulsů, což vede k anabolickým procesům, zvýšení produkce růstových hormonů a aktivaci biosyntézy svalových proteinů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odporové gumy
Barva: Černá
Délka: 2000 mm
Materiál: Latex
Odpor: 5,25 - 11 kg
Rukojeti: NE
Využití: Regenerace
Zvýhodněná sada: NE
Rozměry: 2000 x 50 mm
Tuhost: 5,25 - 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejoblíbenější značky